fbpx

Pincér

Szeretnél rugalmas munkabeosztásban, igényes környezetben dolgozni? Nem jelent gondot a hétvégi munkavégzés sem?

Sárvári szállodánk felvételre keres főállású, teljes munkidős foglalkoztatással felszolgálókat.

Milyen feladatok elvégzésében számítunk rád?

–              Éttermi asztalok terítése, előkészítése

–              Vendégek udvarias kiszolgálása

Mit várunk el tőled?

–              Ápolt megjelenés

–              Vendégközpontú személyiség

–              Precíz munkavégzés

Előnyt jelent, de nem elvárás:

–              Tapasztalat hasonló munkakörben

–              Német, angol vagy cseh nyelvismeret

Mit kínálunk neked?

–              Rugalmas munkaidő beosztás – 2 nap munka, 2 nap szabad munkarendben

–              Ingyenes étkezés

–              Utazási költségtérítés

–              Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

–              Ingyenes sportolási lehetőség

–              Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat

–              Fix havi bónusz

Jelentkezésedet küldd a job.parkinn.sarvar@parkinn.com  e-mailcímre!

További információ munkaidőben a 30/652-8661-es telefonszámon kérhető

Mikor szeretnél megszállni nálunk?