fbpx

Pénzügyi supervisor

Sárvári szállodánkba keressük PÉNZÜGYI SUPERVISOR kollégánkat!

Milyen feladatok elvégzésében számítunk rád?

  • a pénzügyi adatok nyomon követése, elemzések, kimutatások készítése;
  • havi és éves zárásokban való aktív részvétel;
  • havi/negyedéves/éves statisztikai jelentések készítése;
  • pénzforgalmi előrejelzések készítése;
  • a kintlévőség kezelési folyamat irányítása;
  • a pénzügyi csapat irányítása, motiválása, ellenőrzése és értékelése

Mit várunk el tőled?

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • a magyar adózási és számviteli szabályok naprakész ismerete;
  • Excel magasszintű ismerete;
  • önálló, innovatív gondolkodás;
  • analitikus, logikus gondolkodás, proaktív szemlélet;
  • legalább 3 éves számviteli, pénzügyi és/vagy kontrolling tapasztalat;
  • magabiztos angol nyelvtudás;
  • erős elemző és problémamegoldó készség;
  • megbízható, alapos, lelkiismeretes, felelősségteljes munkavégzés;
  • önálló munkavégzés képessége
  • mérlegképes könyvelő végzettség előnyt jelent.

Mit kínálunk neked?

  • Pozitív munkahelyi légkör,
  • Fiatalos, összetartó csapat,
  • Ingyenes étkezés,
  • Utazási költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban,
  • Stabil, megbízható munkahely.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, bérigényedet megjelölve fényképes önéletrajzodat kérlek küldd a job.parkinn.sarvar@parkinn.com e-mail címre!

Mikor szeretnél megszállni nálunk?